چه کسی آنلاین است؟

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

#رویش_سیاسی.یادداشت_سردبیر

سگ آمریکائی

یکشنبه, 14 آبان 1396 ساعت 09:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

این روزها شاهد حرکتی در فضای مجازی هستیم که بدنبال تطهیر چهره  رژیم پهلوی است و سعی دارد رضاخان و پسرش را تنها پادشاهان دلسوز ایران زمین معرفی کند که جز به آسایش و عزت مردم ایران نمی اندیشیدند و خود را فدای ملت ایران کردندتا جائی که برخی به اصطلاح روشنفکرها به بوسیدن چکمه های رضاخان افتخار می کنند.
⁉️ سؤال اینجاست که آیا این پدر و پسر بدنبال عزت و رفاه مردم عزیز ایران بودند؟ آیا واقعا مردم ایران برای آنها در اولیت قرار داشتند یا اربابان بیگانه آن ها؟
? برای کسانی که اندک مطالعه ای در تاریخ معاصر ایران دارند چنین سؤالی را تعجب آور دانسته و پاسخ آن را روشن تر از روز می دانند. ? اما چه کنیم که این جهل و بی اطلاعی تاریخی ما، ابزاری شده برای فریب ما.
? برای اولین بار در تاریخ ایران پس از معاهده ترکمنچای، قانون کاپیتولاسیون برای روس ها در کشور ما اجرا شد که بعدها با فشار های مختلف لغو گردید اما به همت!!!! محمدرضا پهلوی دوباره احیا شد که بدنبال آن امام خمینی (ره) به سبب اعتراض به آن، تبعید شدند.
? طبق این قانون اگر اتباع آمریکائی، حتی «سگ آمریکائی» در ایران مرتکب جنایتی نسبت به ایرانیان  شوند، از مردم عادی تا شاه مملکت، ایران حق مؤاخذه و دادخواهی را ندارد.اگر یک سرباز ساده آمریکائی، فرمانده ارتش ایران را بکشد ایران حق محاکمه او را نخواهد داشت.
و این یعنی شرافت ?«سگ آمریکائی»? بر ملت و ارتش و پادشاه ایران عزیز.
? حال از افرادی که مطالب مختلف در فضای مجازی در مورد تطهیر چهره پهلوی را باور کرده و نشر می دهند باید پرسید،کسی که بدنبال قانونی کردن برتری «سگ آمریکائی» نسبت به «پادشاه ایران» بود؛ واقعا دغدغه «عزت» ملت ایران را داشته و دلسوز منافع ملی بوده؟؟؟
✅ ظاهرا مطالعه و فکردن؛ درد دارد که برخی اینچنین از آن گریزان هستند.
نقی لو
#سیزده_آبان

خواندن 155 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 372
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family